Br. Krafft-Ebing Rikhárd: A törvényszéki elmekórtan tankönyve. Fordította Babarczi Schwartzer Ottó. Budapest, 1891, Hornyánszky Viktor Könyvnyomdája. Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötés, márványozott lapélekkel, az előzéklap belsején, és a címoldalon ceruzás és egy tollas bejegyzésekkel.
Báró Dr. Krafft-Ebing R.: Psychopathia Sexualis különös tekintettel a rendellenes nemi érzésre. Fordította: Dr. S.K.M. Budapest, 1908, Kostyál Jenő. II. javított kiadás. Modern egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel,
Dr. Jendrassik Ernő (szerk.): A belorvostan tankönyve II. Budapest, 1914, Universitas. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötésben, kissé kopottas gerinccel, és borítóval, festett lapszélekkel, fekete-fehér fotókkal, de jó állapotban.
Sigmond Elek: Mezőgazdasági chemia. Bp., 1904, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Papírkötésben, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
Bartal Aurél: Szerves készítmények előállítása. Szerves-laboratóriumi segédkönyv főiskolai vegyészhallgatók számára. Bp., 1909, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kicsit sérült gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Brehm Alfréd: Az állatok világa egy kötetben. (Kis Brehm) Átdolgozta Rapaics Raymund. Reprint kiadás. Bp., 1989, ÁKV-Maecenas. Kiadói egészvászon-kötésben, szakadozott védőborítóban. Az előzéklapot korábban összefirkálták.