Kardos Ignác, Simalya V. Ferenc: A Balaton összes fürdő és üdülőhelyeinek leírása. A Balatoni Szövetség Támogatásával. Kaposvár, é.n., Részvénynyomda nyomása. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, megviselt, kopottas, foltos borítóval, az elülső előzéklapon szakadással, rajta ajándékozási sorokkal, valamint a menetrendeknél egy szakadt, hiányos lappal, színes térképek nélkül, számos fekete-fehér fotóval.
Dr. Thirring Gusztáv: Felső-Dunántúl. Részletes Magyar Utikalauzok 6. Bp., 1933, Turistaság és Alpinizmus Lap-, Könyv-, és Térképkiadó Rt. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, az elülső borító sarkánál kissebb hiánnyal, picit foltos, számos térképpel, szövegközti képpel, és alaprajzzal illusztrálva.
Koncz Ákos: Elbeszélések Debrecen multjából I-II. (Egy kötetben) Elbeszélések az ifjuság részére. Budapest, 1912, Hegedüs és Sándor Könyvkiadóhivatala, 76+74 p. Kiadói egészvászon kötés, a borítója foltos, intézményi bélyegzővel.
Cserey Zoltán - József Álmos: Sepsiszentgyörgy képes története. Sepsiszentgyörgy, 1999, Medium Kiadó. Névre szóló előfizetői példány. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Venezia/Venedig und Umgebung. Griebens Reiseführer 106. Berlin, 1926, Grieben. 9. kiadás. Kiadói kissé sérült gerincű papírkötés, egy szakadozott térképmelléklettel, német nyelven. / Paperbinding, with a little bit damaged spine, with a damaged map, in german language.
Eperjessy István: Zugliget és vidéke. Budapest nyaraló és kiránduló helye. Útmutató és térkép a kirándulók részére. Budapest, 1991, Athenaeum. Az 1906-os kiadás reprintje, nagyméretű térképmelléklettel (51x63 cm.) Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
Szmercsányi Miklós: Eger filléres kalauza. Részletes helyi kalauzok 4a. Kivonat Eger és környéke részletes kalauzából. Bp., 1933, Turistaság és Alpinizmus Lap-, Könyv-, és Térképkiadó Rt., 16 p. Kiadói tűzött papírkötés, szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.
A Budapesti Közúti Vasút 100 éve. Szerk.: Csuhay Dénes. Bp., 1966, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, vezérigazgatói aláírással és ajándékozási sorkkal.