800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Arthur Heye: Nyugat peremén. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas, kissé foltos aranyozott egészvászon-kötésben. Néhány ceruzás bejegyzéssel.