6 000 Ft
Kardos Ignác, Simalya V. Ferenc: A Balaton összes fürdő és üdülőhelyeinek leírása. A Balatoni Szövetség Támogatásával. Kaposvár, é.n., Részvénynyomda nyomása. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, megviselt, kopottas, foltos borítóval, az elülső előzéklapon szakadással, rajta ajándékozási sorokkal, valamint a menetrendeknél egy szakadt, hiányos lappal, színes térképek nélkül, számos fekete-fehér fotóval.