1 600 Ft
Les Guides Blues Paris et ses environs. Paris-London, 1924, Hachette-Macmillan. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a kötése sérült, a függelék kijár, számos alaprajzzal, térképpel, köztük kihajtható térképekkel illusztrálva, francia nyelven./ Linen-binding, with a little damage, the appendix is going out, in french language.