Az Osztrák-Magyar Monarchia Írásban és Képben V. Felső-Magyarország (I. rész). 1-14 füzet. Töredék kötet. Bp., 1899, Révai. Kiadói papírkötés, kiadói egészvászon mappában, megviselt állapotban, a papírborítók gerince kissé sérült, egy-két borító kissé foltos, egy-két borító széle kissé szkaadozott, a mappa kopott, foltos, a gerince sérült, egy-két helyen ceruzás aláhúzásssal, számos szövegközti és...
Papp Károly: A futásfalvi Pokolvölgy környéke Háromszék vármegyében. 10 ábrával Klny. a Földtani Közlöny 1912. évi 42. kötetéből. Bp., 1912, Franklin Társulat. Papírkötésben, jó állapotban.
A.E. Johann: 40.000 kilométer az ismeretlen Ázsián keresztül. Fordította Benedek Marcellné. A szerző eredeti felvételeivel. Bp., Dante. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kopott, egyébként jó állapotban.
Aleko E. Lillius: Kalózvilág a kínai vizeken. Fordította Szirmay Józsefné. Budapest, é.n., Dante, 202 p.+18 t. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
Georg Wegener: Szálljatok velem! Egy világjáró újabb emlékei. 30 képpel. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Gerinc kissé kopott, egyébként jó állapotú.