6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Pázmány Péter: Keresztény imádságos könyv, melyet írt Pázmány Péter. A boldog emlékezetű kardinál és esztergomi érsek, most pedig ezen hiteles, gondosan átnézett és egy toldalékkel megbővített tizenhetedik kiadásában harmadszor közrebocsát. Pest, 1869, Szent István-Társulat, 639 p.+3 acélmetszettel. Kiadói aranyozott gerincű, illusztrált egészbőr kötés, kopottas gerinccel, és borítóval, némileg foltos lapokkal.