Sancti Hieronymi presbyteri epistolae selectae. 1. köt. Nagyszombat, 1762, typis collegii academici Sicetatis Jesu. Kissé megviselt bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
Thelemann Ottó: Kalvin élete. Magyarra átdolgozta: Farkas József. Pest, 1871, Hornyánszky Victor, 1 t.+106+4 p. Korabeli egészvászon kötés, viseltes borítóval, de egyébként jó állapotban.
Székács Emlékkönyv. Székács József születésének százéves, a gyámintézetnek félszázados, a theol. akadámiának harminc éves emlékünnepe alkalmából. Pozsony-Budapest, 1912, Magyarhoni Ágostai Hitvallású Evang. Keresztyén Egyetemes Egyház Theol. Akadémiának Székács József-Köre, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. Kiadói kopottas, foltos egészvászon kötés, az elülső védőlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, az elülső előzéklap foltos, fekete-fehér fotókkal, festett lapélekkel.
Pázmány Péter: Keresztény imádságos könyv, melyet írt Pázmány Péter. A boldog emlékezetű kardinál és esztergomi érsek, most pedig ezen hiteles, gondosan átnézett és egy toldalékkel megbővített tizenhetedik kiadásában harmadszor közrebocsát. Pest, 1869, Szent István-Társulat, 639 p.+3 acélmetszettel. Kiadói aranyozott gerincű, illusztrált egészbőr kötés, kopottas gerinccel, és borítóval, némileg foltos lapokkal.
Szunyogh Xavér Ferenc: Az Úr előtt. Imádságos és énekeskönyv művelt közönség számára. Bp., 1937, Liptsey Kálmánné. Kicsit kopott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
Vade mecum. XXXIV. Congressus Eucharisticus Internationalis MCMXXXVIII. Az Eucharisztikus Kongresszus német nyelvű kísérőfüzete számos érdekességgel, térképmelléklettel. Kicsit kopott papírkötésben.