Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái II-V., VII-VIII., X-XXV. kötet: A keresztény bűnbánat és bűnbocsánat; Fold és ég I-II.; A diadalmas világnézet; Elmélkedések az evangéliumról II.; Magasságok fele; Korunk lelke; Kultúra és terror; Ünnepnapok; Élet igéi I.; Az elme útjain; Hit és ész; Utak és állomások; Élet igéi II. - Az Úr ünnepei; Élet igéi III.; Új elmélkedések; Az Úr házáért; Az igazság napszámában; Iránytű; Soliloquia I.; Soliloquia II. - Élet kenyere; Sion hegyen - Tartalommutató. Bp., 1927-1928, Szent István Társulat. Díszes, aranyozott vászonkötésben, kötetenként változó, de nagyrészt jó állapotban.
Dr. Révay József: Árpádok virága. Szent Imre herceg. Az ajánlást írta: Huszár Károly. Az előszót írta Dr. Lányi József. A Könyvdíszeket és a könyv kötését Jaschik Álmos tervezete és rajzolta. Budapest, 1929, Franklin-Társulat, XIV+391 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés szép állapotban.
Gerhard J. Bellinger: Nagy valláskalauz. Budapest, 1990, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, színes és fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Jó állapotban.
Szentek lexikona. Budapest, 1994, Dunakönyv. Kiadói egészvászon kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborító, fekete-fehér és színes szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Jó állapotban.
XII. Pius élete és válogatott beszédei
Írta és a beszédeket fordította: Zigány Miklós és Fényi András. Bp.-Esztergom, 1943, Magyar Jövő. 478 p., 22 t. (egészoldalas fotó). Kiadói, aranyozott, dombornyomott, címeres félvászonkötésben. A gerinc kissé kopottas, az utolsó néhány lapon ázásnyom.
Ijjas Antal: Húsz évszázad viharában. Az egyház és a pápaság története. Budapest, 1948, Magyar Írás. Aranyozott gerincű kiadói félvászon kötés, 425 p. Kissé piszkos, kopottas, de egyébként jó állapotban.