Johann Emanuel Veith: Jesus meine Liebe. Ein gebetbuch för katholiken. Wien, é.n., Franz Riedl. Második, bővített kiadás. Korabeli kopottas félbőr kötés, megviselt állapotban. a kötés táblák belseje és a védőlapok viseltesek, a címkép részben kijár, német nyelven./
Hal-leather-bindin, the cover is worn, the inside of the cover and the shieldpages damaged, the frontispiece is comming out, in poor condition, in german language.
Officium majoris hebdomadae a dominica in Palmis usque ad sabbatum in Albis. Regensburg - Roma - New York - Cincinnati, 1902, Friedrich Pustet. Aranyozott gerincű, kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Dr. Ravasz László: Gondolatok. Budapest, 1922, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Második kiadás. Kiadói papírkötés. Megviselt, sérült, hiányos gerinccel, foltos, kopott borítóval, és sérült kötéssel.