19030.
282. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
90 000 Ft
233,16 EUR, 257,14 USD
Ezüst (Ag.) cukordoboz, jelzett, mestejeggyel, belül aranyozott, gravírozott OB monogramos nemesi címerrel, 13×9 cm, m:8 cm, nettó:343 g