1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalaggal T:2 ph., javított korona Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with modern ribbon C:XF edge error, repaired crown
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalaggal és viselésre jogosító igazolvánnyal. Szign.:BERÁN T:2,2- Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon and with certificate to wear the decoration. Sign.:BERÁN L. C:XF,VF
1960-1970. ~13db-os kitüntetés és jelvény tétel, közte "Közbiztonsági érem" arany fokozata szalag nélkül, 1964. "Haza Szolgálatért Érdemérem" bronz fokozata szalagon és szalagsávval valamint három darab dobozban és miniatűrrel T:2,2-
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15, 20 és 25 év után zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, tokban (4xklf) három szalagsávval T:2
1975. "Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény" jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, a medalion nincs rögzítve T:1- RR! / 1975. "First class pilot badge with golden wreath", hallmarked gilt silver badge, the medallion is not fixed, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!