cca 17-18. sz. Ütőkakasos, elöltöltős pisztoly, hatástalanítva, több helyütt rozsdás, tisztításra szorul, tömőpálca nélkül / Vintagte pistol deactivated, rusty, needs cleaning: 48,5 cm
1941 A 11. könnyű harckocsi zászlóalj képes frontnaplója. 62 eredeti fénykép és újságkép a magyar csapatok vonulásáról, a magyar hadsereg harckocsijairól a keleti front hadi eseményeiről. Rendkívül látványos, az események írott krónikáját is tartalmazó összeállítás, gyűjtés, nagyrészt az egyik katona felvételeiből és naplójegyzeteiből 46 db nagyméretű eredeti fotó. 1941 Hungarian tank-troops in th...
cca 1939-1945 Németország a második világháborúban, fotómásolatok a Nemzetiszocialista Katonai Levéltár anyagából, 200 db fotó, albumba rendezve, hátlapjukon bélyegzővel hitelesítve, 9,5×14,5 ill. 14,5×9,5 cm / cca 1939-1945 Germany in the World War II, copies of photographs from the National Socialist Military Archives, 200 photographs in photo album, with certification stamp on their backs, 9,5...
1900 Zur Erinnerung an unsere Dienstzeit 1898-1900, a cs. kir. "Giesl" 16. közös gyalogezred 3/X. zászlóalj tablója, F. Moritz műterméből, üvegezett fa keretben, 39×28 cm / 1900 Zur Erinnerung an unsere DIenstzeit 1898-1900, the tableau of the 3/X. battalion of the k. k. "Giesl" 16th joint infantry regiment, from the studio of F. Moritz, in a glassed wooden frame, 39×28 cm
1914 Ferenc József hirdetménye a népfölkelés fölhívására és behívására, nagyméretű plakát, 59×46 cm / 1914 Proclamation of Franz Joseph on the mobilisation of the insurrection