1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
1900-1905 Szombathelyi egyházmegyei körlevélek,( 1900 I-XI; 1901 I-VII,IX-X; 1902 I-XI, 1903 I-XI, XIII, XII; 1904 I-IX, 1905 I-V.), Szombathely, Egyházmegyei nyomda, korabeli kopottas félvászon kötés, változó állapotban, többnyire foltos állapotban.