1850 Székesfehérvár, Lóvevés Magyarországban. A cs. és kir. hadügyminisztérium pótlékzó bizottmányának felhívása a katonai célú lóvizsgálatokkal kapcsolatban 40×26 cm
1856 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
1856-1861 Vegyes újság tétel: Amtsblatt zur Wiener Zeitung(Nr.276, 281), Amts- und Intelligenzblatt zum Siebenbüprger Boten(Nr.240), Bukurester Deutsche Zeitung(Nr.8, 9)
1867 Kertészgazda s a nép kertésze, egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 43. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal.