cca 1920 Lantos Könyvesbolt és Antiquarium ismertetője (Múzeum krt. 3.), Bp. Hungária könyvnyomda, az antikváriumról készített fekete-fehér fotókkal, az üzlet belsejét Kozma Lajos tervezte.
1921 Balázs Árpád Nótáskönyvei, 3 db, megviselt állapotban: Balázs Árpád nótáskönyvei I/a-b. Budapest, é.n, Bárd Ferenc és Fia. Kiadói févászon kötés, I/a-ból a lapok kijárnak, de a könyvtest egyben van. Balázs Árpád második nótáskönyve. Budapest, 1921, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói félvászon kötés, a címlapja hiányzik, a borítója foltos, a kötése sérült.
1927 Uj Idők XXXIII. évf. második félév, Szerk.: Herczeg Ferenc, Singer és Wolfner, átkötött félávszon kötés, megviselt állapotban, egy lap szakadt, hiányos, pár lap szakadt, gyűrött, kijár, és lap hiányzik.