12315.
283. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
40 000 Ft
103,63 EUR, 114,29 USD
1895-1897 Az 1875-1908 között fennállt NépszÃnház 1895 októberétÅ‘l 1897 decemberéig vezetett belsÅ‘ adminisztrációs füzete az elÅ‘adások felsorolásával, bevételekkel, egyéb feljegyzésekkel, vászonkötésben + 2 db szÃnészeket ábrázoló fénykép, az egyik Torda budapesti műtermébÅ‘l, különbözÅ‘ méretben, az egyik sarkainál sérült