4 db RÉGI városképes képeslap, olasz városok Róma, Velence, Firenze, vegyes minőség / 4 old town view postcards, Italian cities, Rome, Venice, Firenze, mixed quality
Kb. 145 db RÉGI motívumlap vegyesen, üdvözlőlapok, hölgyek, virágok, vallás, uralkodók, számos fotó és litho lap, vegyes minőség / Cca. 145 pre-1945 motive cards, greeting cards, ladies, flowers, religion, royalties, many photos and litho cards, mixed quality
Kb. 70 db RÉGI vegyes témájú képeslap, városképes, motívum- (főként hölgyek) és üdvözlőlapok, vegyes minőség / Cca. 70 pre-1945 mixed themed postcards; townview, motive (mostly ladies) and greeting cards, mixed quality
Márton Lajos: A keresztút; 14 darabos képeslapfüzet, 'Ahol Jézus járt' képeslapfüzet 19 lappal, képes 1929. évi Luther naptár / 2 religious postcard booklets and calendar
17 db RÉGI vegyes motívumlap: hölgyek, vallási témájú és főleg ünnepi üdvözlőlapok (Karácsony, Húsvét, Új Év), sok használatlan, vegyes minőség / 17 pre-1945 mixed motive cards: ladies, religion, mostly greeting cards (Christmas, Easter, New Year), many unused, mixed quality