1 000 Ft
Aldous Huxley: Szép új világ. Fordította Szinnai Tivadar. Jó könyvek sorozat. Bp., é.n, Pantheon. Első magyar kiadás. Kiadói egészvászon, kissé viseltes állapotban, kopottas borítóval, laza, sérült kötéssel, kissé szakadozott védőlappal, a címlapon ajándékozási sorokkal.