3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Dr. Baktay Ervin: A diadalmas jóga. Rádzsa jóga. A megismerés és önuralom tana. Bp., 1942, Pantheon Kiadás. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, és gerinccel, kissé laza fűzéssel, de egyébként jó állapotban.