4 400 Ft
11,40 EUR, 12,57 USD
Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István, illusztrálta Haranghy Jenő. Budapest, én., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, kissé sérült gerinccel, a sarkainál kissé kopottas borítóval, felül aranyozott lapszélekkel. de egyébként jó állapotban.