1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Orosz-magyar szótár I-II, Magyar-orosz szótár I-II. Szerk.: Hadrovics László, Gáldi László. Bp., 1972-1977, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.