5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Selma Lagerlöf: Csodálatos utazás. Nils Holgersson útja a vadludakkal. Fordította G. Beke Margit, Belatiny Braun Olga rajzaival. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, kissé kopott gerinccel, kissé laza fűzéssel.