4 000 Ft
30
Tolnai Világlexikona I.-VIII. kötetek Ismeretek tára. Az általános tudás és műletség könyve. A-E-ig. Bp., 1912-1919, Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói díszes aranyozott félbőr kötésben, fém dombor betéttel, kissé kopottas borítókkal, a VIII. kötet gerincén kisebb sérüléssel, de alapvetően jó állapotban, szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel, térképekkel, valamint egészoldalas színes képekkel, térképekkel.