Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 516

Hedin, Sven: Utazásai Perzsia sivatagjain keresztül. Bp., é. n., Magyar Közlöny. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
14738.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Rákosi Mátyás: A fordulat éve. Budapest, 1951, Szikra. Kiadói egészvászon kötésben
14739.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

14740.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

László Zsigmond: Liszt Ferenc és az orosz zene. Bp., 1955, Magyar-Szovje Társaság. Készült 2000 példányban. Félvászon kötésben, jó állapotban.
14741.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Békés István: Magyar ponyva pitaval. Budapest, 1966, Minerva. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
14742.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Dr. Kós Károly: Eszköz, munka, néphagyomány. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban, számos illusztrációval. Jó állapotban.
14743.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Dr. Bartha József: A Magyar Nemzeti Irodalom Története I-II. Budapest, 1910, Szent István Társulat, 397+372 p. Második, javított kiadás. Átkötött egészvászon kötés. A borító kopottas, és a gerince sérült.
14744.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

14745.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Lévai Béla - Szabó Miklós: Rádió-Televízió anno... Bp., 1985, RTV-Minerva.  Kiadói modern keménykötésben.
14746.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

11 db. vegyes, főleg szépirodalmi témájú könyvekkel, (Hugo Victor: 1793 I-III., Thackeray: Pendennis története I., Satu Mare, Michael Lermontow: Der held unserer zeit, Alexander Dumas: Der Chevalier von Mailon rouge I., Jókai Mór: Észak honából, Rácz Olivér: Kassai dalok, Kelemen Attila: Madaras könyv, Mikszáth Kálmán: A Noszty-fiú esete Tóth Marival, Herczeg Ferenc: A fehér páva), változó állapotban.
14747.

11 db. vegyes, főleg szépirodalmi témájú könyvekkel, (Hugo Victor: 1793 I-III., Thackeray: Pendennis története I., Satu Mare, Michael Lermontow: Der held unserer zeit, Alexander Dumas: Der Chevalier von Mailon rouge I., Jókai Mór: Észak honából, Rácz Olivér: Kassai dalok, Kelemen Attila: Madaras könyv, Mikszáth Kálmán: A Noszty-fiú esete Tóth Marival, Herczeg Ferenc: A fehér páva), változó állapot...

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

14748.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

14749.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft