Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 516

Edward Crankshaw: Khrushchev Remembers. Fordította Strobe Talbott.(Hruscsov hivatali működésének története.) London, 1971, Andre Deutsch. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, angol nyelven, kisebb hiánnyal a védőlapon. / Linenbinding, in english language.
14750.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Soren Kierkegaard: Vagy-vagy. Budapest, 1978, Gondolat. Fordította és a jegyzeteket összeállította Dáni Tivadar. Etikai gondolkodók. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
14751.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Közgazdasági Lexikon I-III. Szerk.: Dr. Halász Sándor, Dr. Mandelló Gyula. Budapest, 1898-1901, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói dúsan aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel, megviselt állapotban. A borítók kissé kopottasak, az I. kötet borítója foltos, a III. kötet gerincéről elvált a borító, a kötése sérült, foltos.
14752.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Cs. Szabó László: Hűlő árnyékban. Bern, 1982, Európai Prostestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
14753.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Max Weber: Gazdaságtörténet. Válogatott tanulmányok. Budapest, 1979, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, a 13-14. p. ceruzás aláhúzásokkal. Jó állapotban.
14754.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Szabó Dezső: Az egész látóhatár I-III. Budapest, 1939, Magyar Élet. Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, megviselt állapotban, a papírborítók szakadozottak és foltosak, a III. kötet papírborítója hiányos, a félvászon borítók kissé kopottasak, az I. kötet kötése sérült, a könyv gerince elvált a borítótól, de egyben van. Első kiadás.
14755.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Szépfalusi István: Pótszigorlat. 1955,1983. Bécs, 1984, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben.
14756.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

14757.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

Végh György: Auguste Corbeille Csudálatos Kalandjai. Budapest, 1942, Antiqua nyomda, 131 p. Kiadói foltos papírkötés. A szerző dedikációjával.
14758.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Scott Walter: Ivanhoe 6. Scott Walter románjai 6. Pest, 1829, Wigand Ottó. Korabeli egészvászon kötés, megviselt állapotú, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal. Töredék kötet, csak 6. kötet. Első magyar kiadás.
14759.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Jócsik Lajos: Magyar szabadság, világszabadság. Kolozsvár, 1945, Móricz Zsigmond Kollégium. Kiadói papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel. Jó állapotban.
14760.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Tamási Áron: Három játék. Budapest, 1941, Révai. Kiadói illusztrált egészvászon kötés, amelyet Toncz Tibor tervezett. A kötet a Kolozsvárott kiadott első kiadással egy évben jelent meg.
14761.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft