Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 516

Herczeg Ferenc: Mesék. Mühlberk Károly rajzaival. Bp.,1922, Singer és Wolfner, 174 p.+3 színes táblával. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kijáró lapokkal (előzéklap-15 p, 146-159  p. között), egy színes tábla hiányzik.
14544.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Márai Sándor: Eszter hagyatéka. Magyar Regények. h.n., é.n., Délvidéki Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesületének kiadása (Bp., Révai nyomda) Kiadói kissé fakó gerincű egészvászon kötés.
14545.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

14546.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

14547.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

14548.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

Verne Gyula: Az új hazában. Verne Gyula összes munkái. Fordította Zigány Árpád. Budapest, 1901, Franklin-Társulat. Kiadói festett, illusztrált, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, egészoldalas rajzokkal illusztrálva, a borítója kissé kopott, a gerince kissé viseltes.
14549.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

Kazinczy Ferenc Munkái 4. Pályám Emlékezete. Nemzeti Könyvtár. Budapest, é.n., Aigner Lajos. Kiadói egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötés, márványozott lapélekkel. Töredék kötet. Jó állapotban.
14550.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

14551.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

14552.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

14553.

Tompa Mihály összes költeményei I-IV. kötet. Sajtó alá rend. Lévay József. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Tompa Mihály életrajzát írta Szász Károly. Budapest , 1885, Méhner Vilmos, 1 t. címkép+XXXIX+379+III p.+451 p.+438p.+386p. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Kicsit kopott, kicsit foltos borítóval, kissé viseltes...

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

Arany János Kapcsos Könyve. A kísérő tanulmányt Keresztury Dezső írta. Bp., 1978, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói egészműbőr kötés, rézlemez kapoccsal, kiadói papírtokban.
14554.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Rákosi Viktor: Sipulusz humoreszkjei I-III. Rákosi Viktor összegyűjtött művei. Bp., é.n., Révai. Kiadói szecessziós egészvászon kötés. Jó állapotban.
14555.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft