Báró Eötvös József munkáiból. S. a. r.: Vojnovich Géza. 1. köt.: Szépirodalmi művek. Bp., 1905, Franklin (Magyar remekírók 30.). Díszes szecessziós vászonkötésben, jó állapotban.
Turóczi József: Magyar Szimplicisszimusz. Kalandos történet a XVII. századból. Új életre keltette -. Tizenöt képpel. Budapest., É.N., Béta Irodalmi Részvénytársaság. Kiadói, rajzos félvászon-kötésben, 186 p. A borítója kopott, és foltos. A címlapon ajándékozási sorokkal, az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
Dékány András: A gyár. Káldor Könyvkiadóvállalat, 1933, Budapest. Vászonkötés, 174 oldal. Első kiadás. Dékány András soraival, és aláírásával. Állapot: jó. A gerince fakó. A kötése picit meglazult.