Mikszáth Kálmán összegyűjtött művei. 20 kötetben. Teljes. Bp., 1936, Révai Irodalmi Intézet Rt.-Mikszáth Kálmán Emlékbizottság. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír kartontokban, a kartontokon javítások nyomaival. Jó állapotban.
Madách Imre: Az ember tragédiája. Jegyzetekkel és magyarázatokkal kiadta Alexander Bernát. Budapest, 1909, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Nagy szovjet enciklopédia. Főszerk.: Vavilov, Szergej - Vvegyenszkij, Borisz. 2. kiad. 1-50. köt. Moszkva, 1949-1957, a Nagy Szovjet Enciklopédia Kiadóbizottsága. Orosz nyelven, a 33., a 43. és a 46. köt. hiányzik. 1-49. köt.: szócikkek, 50. köt.: a Szovjetunió. Kortörténeti dokumentum, egyes szócikkek (pl. Lavrentyij Berija) utólag cenzúrázva. Számos színes térképpel és illusztrációval. Vászonköt...
Kis szovjet enciklopédia. Főszerk.: Vvegyenszkij, Borisz. 3. kiad. 1-10. köt. + mutató. Moszkva, 1958-1960, a Nagy Szovjet Enciklopédia Kiadóbizottsága. Orosz nyelven, teljes! Vászonkötésben, jó állapotban. / Small Soviet Encyclopedia. Chief ed. Vvedenskiy, Boris. 3rd ed. Vols 1-10. + index. Moscow, 1958-1960, Publishing Committee of the Great Soviet Encyclopedia. In Russian, complete! Cloth bind...
Diplomáciai szótár. Főszerk.: Gromiko, A. A. et al. 1-3. köt. Moszkva, 1960-1964, Politizdat. Orosz nyelven, teljes! Vászonkötésben, jó állapotban. / Diplomatic dictionary. Chief ed.: Gromiko, A. A. et al. Vols 1-3. Moscow, 1960-1964, Politizdat. In Russian, complete! Cloth binding, in good condition.
Tóth Ferenc: Betűírás, betűminták a kirakatrendező tanulók számára. Bp., 1962, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Készült 700 példányban! Kicsit szakadt spirálkötésben, egyébként jó állapotban.
Karinthy Frigyes: Mennyei Riport. Bp., 1937, Nova Irodalmi Intézet. Első kiadás. Korabeli egészvászon kötés, Zeisler Sándor egykori antikváriuma által újrakötött példány, a kötése a 80/81 oldalnál ketté vált.