https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 516

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Feldmarschall Conrad: Aus meiner Dienstzeit 1906-1918. Zweiter Band: 1910-1912. Die Zeit des lybischen Krieges und des Balkankrieges bis Ende 1912. Wien/Berlin/Leipzig/München, 1922, Rikola Verlag. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.
1
14883.

Feldmarschall Conrad: Aus meiner Dienstzeit 1906-1918. Zweiter Band: 1910-1912. Die Zeit des lybischen Krieges und des Balkankrieges bis Ende 1912. Wien/Berlin/Leipzig/München, 1922, Rikola Verlag. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Sipos Bella: Mackó  Marci kalandjai. Bukarest, é.n., Ifjúsági Könyvkiadó. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Az első pár oldal félig elvált.
1
14884.

Sipos Bella: Mackó Marci kalandjai. Bukarest, é.n., Ifjúsági Könyvkiadó. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Az első pár oldal félig elvált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Pallas nagy lexikona. Dammara- elektromos gép. Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. I. kötet A szövegben 227 ábra; külön mellékletül 69 kép, ezek közt 7 színnyomat, 20 térkép és 4 városi tervrajz.Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc picit sérült, egyébként korának megfelelő állapotban.
1
14885.

A Pallas nagy lexikona. Dammara- elektromos gép. Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. I. kötet A szövegben 227 ábra; külön mellékletül 69 kép, ezek közt 7 színnyomat, 20 térkép és 4 városi tervrajz.Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc picit sérült, egyébként korának megfelelő állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország Helységnévtára 1967. 864 p.
1
14886.

Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország Helységnévtára 1967. 864 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Országos Építésügyi Szabályzat. IV. kötet. Építési előírások. Bp., 1961, É.M. Építésügyi Dokumentációs Iroda.  Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecséttel
1
14887.

Országos Építésügyi Szabályzat. IV. kötet. Építési előírások. Bp., 1961, É.M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecséttel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jókai Mór Művei. Centenáriumi kiadás. 1-50 kötet. Bp. (Franklin-Társulat-Révai.) 1925-1928. Kiadói, dúsan aranyozott gerincű, Jókai arcképével illusztrált egészvászon sorozatkötésben, Néhány kötet gerince szakadozott, de nagyrészt jó-közepes állapotban.
1
14888.

Jókai Mór Művei. Centenáriumi kiadás. 1-50 kötet. Bp. (Franklin-Társulat-Révai.) 1925-1928. Kiadói, dúsan aranyozott gerincű, Jókai arcképével illusztrált egészvászon sorozatkötésben, Néhány kötet gerince szakadozott, de nagyrészt jó-közepes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
EUR
,
51,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vásárhelyi István: A keskenyfilmezés. Bp., 1965, Műszaki. kiadói egészvászon-kötésben.
1
14889.

Vásárhelyi István: A keskenyfilmezés. Bp., 1965, Műszaki. kiadói egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Munkácsy album. Corvina, 2000. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
1
14890.

Munkácsy album. Corvina, 2000. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dante: Isteni színjáték. Babits Mihály fordítása. Budapest, 1949, Révai. Átkötött félvászon kötés.
1
14891.

Dante: Isteni színjáték. Babits Mihály fordítása. Budapest, 1949, Révai. Átkötött félvászon kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Budapest, 1937, Pesti Hírlap. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a borító a sarkainál kissé kopottas, a gerince kissé sérült, pár helyen ceruzás bejegyzéssel.
1
14892.

A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Budapest, 1937, Pesti Hírlap. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a borító a sarkainál kissé kopottas, a gerince kissé sérült, pár helyen ceruzás bejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Világlexikon. Könyv mindenről mindenkinek. Budapest, 1927, Enciklopédia R.-T. Kiadása. Kiadói félbőr kötésben, kissé megviselt állapotban, sérült és kopottas gerinccel, valamint kopottas borítóval.
1
14893.

Világlexikon. Könyv mindenről mindenkinek. Budapest, 1927, Enciklopédia R.-T. Kiadása. Kiadói félbőr kötésben, kissé megviselt állapotban, sérült és kopottas gerinccel, valamint kopottas borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fertsek Ferenc: Fickó meg a többiek. Budapest, é.n., Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés. A kötése laza, a borítója kopott. Janovits István rajzaival.
1
14894.

Fertsek Ferenc: Fickó meg a többiek. Budapest, é.n., Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés. A kötése laza, a borítója kopott. Janovits István rajzaival.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz