Győri Gyula két könyve: Győri Gyula: Nota Bene! Latin kifejzeséek, elnevezések magyarázatokkal. Ariadné Könyvek. Bp., 1995, Nemzeti Tankönyvkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban. Győri Gyula: Ariadné fonala. Naponta megidézett antik hősök. Antik eredetű kifejezések, szókapcsolatokkal-magyarázatokkal.Élő antik örökségünk. Bp., 1993, Nemzeti Tankönyvkiadó. Első kiadás. Kiadói...
Ditrói Mór: Komédiások. Ditrói Mór emlékiratai. Budapest, é.n., Közlekedési (Pless és Schillinger) nyomda. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, kissé kopott borítóval.
Galambos Sándor: Honti Lajos életútja. H.n., 1985, Kszm. Rota. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, fekete-fehér fotókkal. Megjelent 1000 példányban. A szerző által dedikált.
Zorád Ernő: Volt egyszer egy Tabán. Zorád Ernő 36 festményének színes mása, kísérőfüzettel, korabeli vázlatokkal és térképpel. Szerkesztette Barát Tibor. Budapest, é.n, Glória nyomda. Kiadói papír mappában, 2 lap hiányzik, a papír mappa szakadt.
Keszler Borbála: Írásjeltan. Az íráshasználat szabályai, problémái és története. Budapest, 2005, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, illusztrációkkal.