Tesauro de Requejo reformado, y nuevamente aumentado y corregido por Don Antonio Martin de Heredia. Segunda edicion. Madrid, 1838, Alejandro Gomez. Egészbőr kötés, kopottas állapotban.
Gazdasági Kistükör. A falusi ifjúság számára tanuló-, és olvasókönyvül kiadta az Orsz. Magyar Gazdasági Egyesület. Pest, 1865, Kocsi Sándor. Ötödik, lényegesen javított és bővített kiadás. Átkötött kopottas félvászon kötés, szövegközti illusztrációkkal, intézményi bélyegzőkkel Jó állapotban.
Anthologia Latina: ed. F. St.J. Thackeray. London, 1865, Bell & Daldy. 386 p. Kiadói aranyozott, kopottas bőrkötésben, a gerincén kis sérüléssel. Néhány lapon ázásnyomok. / Gilt decoration on covers and spine. Raised bands on spine with a minor injury. Minor scuffmarks, slight crack on the front hinge, bit tanned pages due humidity.
Paul Virilio két könyve: Háború és televízió. Fordította Dr. Ádám Anikó. Bp., 2003, Magus Design Studió. Kiadói papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel. Információs bomba. Fordította Ádám Anikó. Bp., 2002, Magus Design Studió. Kiadói papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel.
Vegyes sport témájú könyvek: 8 db: Kő András: Papp Laci, Kocsis L. Mihály: Sportpályák Foglyai, Pluhár István-Szepesi György: Szerelmünk a mikrofon, Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság, Fűzesy Zoltán: Ökölország és királyai, Fekete Pál: Orth és társai, Borbély Pál: Erős akarattal, Fekete Pál: Csikar, Bárány István: Szerelmes bajnokok; különféle kiadásban, változó állapotban, többnyire kopotta...