2 db időjárással kapcsolatos könyv: Herczegh Éva - Vojnits András: Időjós élővilág. (1981); Oláh Gábor: Az idő gazda mindenütt (1986). Vászon-, ill. kartonált papírkötésben, jó állapotban.
3 db játékkal kapcsolatos könyv: Kovács Endre: Ultikódex (1981); Kártyások könyve. Szerk.: Berend Mihály (1984); Sakk, verseny- és játékszabályok (1978). Papírkötésben, jó állapotban.
Szántó Kálmán: Weér Judit és egyéb elbeszélések. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kissé viseltes állapotban, kopottas, foltos borítóval, laza fűzéssel, pár lap foltos.
Dickens: A Pickwick-Club II. Fordította Hevesi Sándor. Klasszikus regénytár. Bp., 1906, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói szecessziós egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, festett lapszélekkel. Csak második kötet.
Nagy asszonyok élete. Karriérek. Összegyűjtötte Szikra. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos, kissé viseltes borítóval.