Tarka világ képes regélő. Szerk. Áldor Imre. Első évfolyam (teljes, több nem jelent meg.) Pest, 1869. Heckenast Gusztáv. 576 p. Szövegközti és egészoldalas fametszetekkel. Korabeli, megviselt félvászon-kötésben.
Szini Gyula (szerk.): Csoda album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, 1911, Hornyánszky Viktor, 131 p. Kiadói illusztrált, aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés. A borítója kopott, foltos.
Deutsches Handwerk im Mittelalter. Bilder aus dem Hausbuch der Mendelschen Zwölfbrüderstiftung in Nürnberg. Lipcse, é. n., Insel Verlag. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Lándor Tivadar(szerk.)Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei. Csongor és Tünde. A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. Bp., Franklin. Kiadói dobornyomott, aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
J. D. Salinger: Kilenc történet. Fordították többen. Modern könyvtár. Bp., 1966, Európa. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a gerince kopott, szakadt, a kötése kissé sérült, a címlapon ajándékozási sorokkal.