14183.
283. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
2 db művészeti könyv: Vayer Lajos: A rajzművészet mesterei. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kicsit sérült vászonkötésben, egyébként jó állapotban.; Pataky Dénes: A rajzművészet mesterei. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Vászonkötésben, jó állapotban.