14153.
283. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Wilhelm Hausenstein: Rokoko. Französische und deutsche Illustratoren des achtzehnten Jahrhunderts. München, 1918, R. Piper& Co. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, német nyelven. / Paperbinding, in german language.