Norsk Malerkunst I Nasjonalgalleriet. Oslo, 1932, Mittet&Co. Forlag. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, svéd nyelven, kissé viseltes állapotban, szakadt, foltos borítóval, és ceruzás bejegyzésekkel./ Paperbinding, in swedish language, with some damage.
Hellmuth Christian Wolff: Oper. Szene und Darstellung von 1600 bis 1900. Musikgeschichte in Bildern IV./1. Leipzig, (1968), VEB Deutscher Verlag für Musik. Kiadói egészvászon kötés, gazdag képanyaggal illusztrálva, német nyelven. / Linen-binding, in german language.
Anneliese Kocialek: Wilhelm Busch album. Berlin, é.n., Kinderbuchverlag. 13. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval, rajzokkal gazdagon illusztrálva, német nyelven. / Hardback, in german language.
Béla Uitz. Arbeiten auf Papier aus den Jahren 1913-1925. Budapest - Wien - Moskau - Paris. Szerk.: Bajkay, Éva. Bp. - Bécs, 1999, Új Művészet Alapítvány - Graphische Sammlung Albertina. Papírkötésben, jó állapotban.
Flüeler, Niklaus: Grosse Photographen unserer Zeit: Werner Bischof. Luzern - Frankfurt a. M., 973, Bucher (Bibliothek der Photographie 6.). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.