A Bibliothek der Photographie (szerk.: Martinez, Romeo E.) sorozat 5 kötete (1., 3., 4., 5., 7., 9.). Berlin, 1972-1975, Bucher. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Hinz, Sigrid: Innenraum und Möbel. Von der Antike bis zur Gegenwart. Berlin, 1976, Henschelverlag. Vászonkötésben, papír védőborítóval, karton tokban, jó állapotban.
4 db fotós könyv: Százt fotórecept; Fényképezés; Hogyan (ne) bánjunk (el) régi fényképeinkkel?; Photographische Urmethoden. Példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
Építészet a középkori Dél-Magyarországon. Tanulmányok. Szerk.: Kollár Tibor. Bp., 2010, Teleki László Alapítvány. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
2 db művészeti könyv: Vayer Lajos: A rajzművészet mesterei. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kicsit sérült vászonkötésben, egyébként jó állapotban.; Pataky Dénes: A rajzművészet mesterei. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Vászonkötésben, jó állapotban.