Imago sorozat két kötete: Oto Bihalji-Merin: Él-e még a művészet? Fordította Szaszovszky József. Bp., 1988, Corvina. Kiadói papírkötés. Edgar Wind: Művészet és anarchia. Fordította Turai Hedvig. Bp., 1990, Corvina. Kiadói papírkötés.
Bodonyi József: Az aranyalap keletkezése és értelemezése a késő-antik művészetben. Bp., 1932, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel. Jó állapotban.
Anna Simons: Edward Johnston und die englische Schriftkunst. Edward Johnston and English Lettering. Monographien Künstlerischer Schrift 1. Berlin-Leipzig, (1938), Schriftkunde Heintze et Blanckertz. Kiadói papírkötés, számos illusztrációval, német nyelven. Jó állapotban./ Paperbinding, with a lot of illustrations, in german language. In good condition.
Szilágyi Gábor: A fotóművészet története. A fényrajztól a holográfiáig. Bp., 1982, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata (Képzőművészeti zsebkönyvtár). Papírkötésben, jó állapotban.
Adolph Basler: Maurice Utrillo. Paris, 1929, G. Crés & C. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, kissé viseltes borítóval. / Paperbinding, in french language.
Berkovits Ilona: A magyar miniaturafestészet kezdetei az Árpádkor. Budapest, 1942, Franklin-Társulat nyomdája, 485-519 p.+6 t. Különlenyomat a Magyarságtudomány 1942. évfolyamának 4. füzetéből. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, fekete-fehér képekkel illusztrálva.
Joseph Kosuth: Zeno Az Ismert Világ Határán. / Zeno At The Edge of The Known World./ Zeno All' Orlo Del Mondo conosciuto. Budapest, 1993, Műcsarnok. Kiadói kartonált papírkötés, magyar, angol és olasz nyelven. Jó állapotban.
Fleming, John - Honour, Hugh - Pevsner, Nikolaus: The Penguin Dictionary of Architecture. London, 1980, Penguin Books. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
Ybl Ervin: Mesterek és mesterművek. Budapest, 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói illusztrált félvászon kötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, ajándékozási sorokkal. Jó állapotban.