Tóth Ervin: Mata János fametszetei. Debrecen, 1962, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Hajdú-Bihar megyei szervezete. 30. számú, a Kisgrafika Barátok Köre tagjai részére készült, kézzel sorszámozott példány, készült 200 példányban. A szerző által Szigeti István (1906-1981) gyűjtő, numizmatikusnak dedikált példány. Félvászon kötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Székely András: Kós Károly. Budapest, 1979, Corvina, Offset és Játékkártya Nyomda, 12 p+12 t.. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Kiadói illusztrált, papír mappában, magyar, angol, német és francia nyelven.
Régi magyar várak. A Magyar Nemzeti Múzeum Történelmi Képcsarnoka 16 metszetének fakszimile kiadása. Bp., 1984, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói picit szakadt mappában, 35x50cm
Ráth György(szerk.): Az iparművészet könyve. A Magyar iparművészeti Társulat megbízásából. I-III. kötet. Bp., 1902, Athenaeum. A három kötet egységes festett, dúsan aranyozott kiadói egészvászon díszkötésben, javítandó gerinccel mind a 3 kötet, az egyik kihajtható kép fele hiányzik, ceruzás firkákkal.
Jozeph Schmid: Karl Friedrich Schinkel. Der Vorläufer neuer deutscher Baugesinnung. Leipzig, 1943, (Kummer) Kiadói kopottas papírkötésben, szakadozott védőborítóval
Jajczay János - Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255p, CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Aranyozott gerincű kiadói félvászon kötésben.
Jon Addington Symonds: Renaissance Olaszországban. A szépművészetek.Harmadik kötet. Bp., 1886, Tudományos Akadémia. Kissé viseltes egészvászon kötésben.