Francois Mauriac: Le baiser au lépreux. 37 Bois originaux de Roger Grillon. Paris, é.n. Livre de Demain, Artheme Fayard & C. 93 p. 37 eredeti fametszettel. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel.
Timon Kálmán: Papp László. Budapest, 1996, Országos Műemlékvédelmi Hivatal Magyar Építészeti Múzeuma. Kiadói kemény papírkötés, számos fekete-fehér és színes fotóval illusztrálva, magyar és angol nyelven. Megjelent 1000 példányban. Jó állapotban.
Reinach Salamon: A művészet kis tükre. Fordította és részben Zádor Anna. Budapest, 1943, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói kopottas aranyozott félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Jó állapotban.
Magyarország művészeti emlékei, 2., 4. kötetek. Szerk.: Gerevich Tibor. 2. Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. 4. Rados Jenő: Magyar kastélyok. Budapest, 1938.-1939., Műemlékek Országos Bizottsága. Az első kötet hiányzik. A harmadik kötet nem jelent meg. Kiadói picit kopott félbőr egységes sorozatkötésben. Jó állapotban.
Desroches-Noblecourt, Christiane: Tutanhamon. Egy fáraó élete és halála. F. L. Kenett 75 színes felvételével. Bp., 1966, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval, jó állapotban.
Lázár Béla: Művészet. Kis művészettörténet a nagyközönség számára. Bp., 1938, Rózsavölgyi. 349 p. XLVII t. 70 szövegképpel. Korabeli félvászonkötésben. A kötet tartása kissé merev, rugalmatlan.
Daniel Chodowiecki: Metszetek, (Kupferstiche aus dem Nachlass des Meisters in Verbindung mit seinen Erben ausgewählt und herausgegeben von Thomas Muchall-Viebrook.) Számozott példány! Mappába gyűjtve, kifogástalan állapotban.
Max von Boehn: Rokoko. Frankreich im XVIII. Jahrhundert. Berlin, 1919, Askanischer Verlag. 555 p. Finely illustrated throughout with 52 tipped-in boards. Red cloth-bound, gilt on the spine, upper board, clean tight pages. Light wear to the edges and spine tips.
Paul Lacroix: Directoire et consulat empire: Moeurs et usages, lettres, sciences et arts. France 1795-1815. Paris, 1884 Librairie de Firmin Didot et Cie. 564 p. Kiadói, gazdagon aranyozott félbőrkötésben, a gerincen kisebb sérülésekkel. / Red cloth-bound, ornamental gilt coverboards, leather-made spine with some minor injuries. Illustrated, with 12 chromolithographs and 410 wood engravings. First...
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.