14439.
283. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Fables de La Fontaine Illustrations par Grandville. Paris, é.n., Libraire Garnier Féres. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötés, kissé sérült, kopottas gerinccel, kopottas borítóval. gazdag szövegközti és a fejezetek eljén egészoldalas illusztrációkkal, felül aranyozott lapélekkel, ex-libris-szel, francia nyelven. / Half-leather binding, the spince is little bit damaged, the cover is little bit worn, in french language.