Huszty István: Jurisprudentia practica seu commentarius novus in jus Hungaricum. Buda, 1745, Typis Veronicae Nottensteinin viduae. Sérült bőrkötésben, gerince és hátsó borítója hiányzik.
Eckhart Ferenc: Magyar alkotmány- és jogtörténet. Bp., 1946, Politzer. Papírkötésben, a kötés egy helyütt elválik, egyébként szép állapotban. Felvágatlan példány!
Déry Endre-Elbert Endre-Friedmann Endre-Vági József-Ries István: A fasizmus üldözötteit védő jogszabályok (1945-1946). Budapest, 1946, American Joint Distribution Committee Magyarországi Bizottsága. Kiadói foltos papírkötés.
Dr. Szokolay Leó: Jogi alapismeretek a szociális munkában. Szendy Károly Budapest székesfőváros polgármestere előszavával. Bp., 1944, szerzői kiadás. 431 p. Korabeli, jó állapotú, aranyozott félvászonkötésben. Ritka!
Magyar Törvénytár. Corpus Juris Hungarici. 1898. évi törvényczikkek. Jegyzetekkel ellátta Dr. Márkus Dezső kir. törvényszéki bíró. Bp., 1899, Franklin. Kiadói kopottas-sérült félbőrkötésben.