Könyvek: Konyha és kert Tételek száma: 24
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1430150
14197
283
Books: Kitchen and garden
Somos András, Angeli Lambert: Zöldséghajtatás. Budapest, 1962, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva. 1284153
14198
283
Books: Kitchen and garden
2 szárnyasokkal kapcsolatos könyv / 2 books about poultry: Landwirtschaftliche Geflügelzucht + Geflügelkrankheiten. Leipzig, 1922. Hachmeister. 1425411
14199
283
Books: Kitchen and garden
Dr. Hifner Kálmán, Csák Zoltán: A burgonya tő-, és levélbetegségei, károsodásai. Országos Növényfajtakísérletei Intézet Zsebatlaszai 2. Budapest, 1958, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, számos egészoldalas illusztrációval. 1406251
14200
283
Books: Kitchen and garden
Molnár Béla: A sárgadinnye. Budapest, 1973, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, valamint műanyag védőfóliában. 1259248
14201
283
Books: Kitchen and garden
Vegyes kertészet-mezőgazdasági könyv tétel, összesen 3 kötet. 1252575
14202
283
Books: Kitchen and garden
Vegyes kertészet-mezőgazdasági könyv tétel, összesen 3 kötet. 1406780
14203
283
Books: Kitchen and garden
Kerék Mihály: A magyar földkérdés. Budapest, 1939, Mefhosz Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés. 1223505
14204
283
Books: Kitchen and garden
Dr. Kakuk Tibor - Dr. Schmidt János: Takarmányozástan. Bp., 1988, Mezőgazdasági. Kiadói műbőrkötésben. 1223955
14205
283
Books: Kitchen and garden
A mai otthon. Összeáll. Maria Mathilde Mandl. szerk. Z. Tábori Piroska. Bp., 1928, Dante. 392p. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Festett, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a gerincén kissé kopottas állapotban. 1434964
14206
283
Books: Kitchen and garden
Mezőgazdasági lexikon I-II. Budapest, 1982, Mezőgazdasági Kiadó. Második, teljesen átdolgozott kiadás, 897+944 p. Kiadói egészvászon kiadói papírborítóban. Jó állapotban. 1465276
14207
283
Books: Kitchen and garden
Simon Tibor: A magyarországi edényes flóra hatázorója. Bp., 2000, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói műbőr kötés. Jó állapotban. 1466444
14208
283
Books: Kitchen and garden
Yerecyan, Ara: Orchideák lakásunkban. Göd, 2006, Ara Agentur Kft. Papírkötésben, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft