A katonaorvos-tudomány néhány kérdése. Tanulmánygyűjtemény. Szerk.: Birkás János. Bp., 1978, Magyar Néphadsereg Egészségügyi Szolgálat Főnöksége. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Instruktionsbuch für die Einjährig-Freiwilligen des k.u.k.Heeres, I. Teile Taktik. Wien, 1907. hof und Staatsbücherei. 62p Az önkéntes katonák kiképzési segédlete. Sok illusztrációval, egy hallgató kézírásával Félvászon kötésben. / with many illustrations, with handwritings of a soldier. 28x37 cm
Katonai könyvkiadás Magyarországon 1945-1965. Bibliográfia. (Szerk. Herendi Károly, Székely Árpád.) Bp. 1967, Zrínyi K. 299 l. Megjelent 2000 példányban! Kiadói műbőr kötésben.
Szepesy László: Egy hadapród kalandjai a második világháborúban. 1942. szeptember 21. - 1945. november 3. Bp., 2008, Éghajlat Könyvkiadó - HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum. A szerző által dedikált példány! Papírkötésben, jó állapotban.
Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+484+503 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel, térképekkel illusztrált. A borító sarkai kopottasak, de ezt leszámítva jó állapotban.
Militärlexikon. Berlin, 1973, Militärverlag der Deutschen Demokratischen Republik. Második kiadás. Kiadói műbőr kötés, német nyelven. Jó állapotban. / Leatherette-binding, in german language.
A világháború. Kiad.: a M. Kir. Honvédelmi Minisztérium Hasegélyező Hivatala. Szekszárd, 1916, Molnár-féle Nyomdai Műintézet. Leporellófözet, kissé kopott, sérült gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban.