14033.
283. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - katonaság
12 000 Ft
Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+484+503 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel, térképekkel illusztrált. A borító sarkai kopottasak, de ezt leszámítva jó állapotban.