Könyvek: Történelem

Tételek száma: 104

13969.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13970.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Szécsi Ferenc: Ami a történelemből kimaradt. Bp., é.n, Élet Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói kissé kopottas aranyozott egészvászon kötésben.
13971.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szabó István: A magyar parasztság. Budapest, 1940, Magyar Szemle Társaság. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.
13972.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Pukánszky Béla: Erdélyi szászok és magyarok. Budapest, 1943, Danubia. Kiadói félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, kissé kopottas borítóval.
13973.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Borsody István: Magyar-szlovák kiegyezés. Budapest, é.n. (1945), Officina. Kiadói papírborítóban, némileg szakadt papírborítóval, hiányzó címlappal, de egyébként jó állapotban.
13974.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
13975.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Sós Endre: A demokrácia öngyilkossága. A Weimari Németország végzetes útja. Magyar Téka könyvkiadó, Szombathely, 1947. Kiadói félvászon kötés, 232 p. Jó állapotban
13976.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Varga János: Középszinten a történelemben. Frideczky Lajos memoárja. Salgótarján, 1988, Nógrád Megyei Levéltár (Adatok, források és tanulmányok a Nógrád Megyei Levéltárból 14.). Papírkötésben, jó állapotban.
13977.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13978.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13979.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
13980.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft