1 000 Ft
A Magyar História könyvsorozat 6 kötete(Pölöskei: Tisza István, Barta: Az Erdélyi Fejedelemség születése, Hegyi: Egy világbirodalom a végvidéken, BItskey: Hitviták tüzében, Kristó: Az aranybullák évszázada, Kende: Forradalomról forradalomra). Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.