8 000 Ft
Beöthy Ákos: A magyar államiság fejlődése, küzdelmei I-III. Politikai tanulmány. Bp., 1906, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Korabeli átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé kopottas gerinccel, a II. kötet gerincén kisebb sérüléssel, intézményi bélyegzővel, márványozott lapélekkel, de egyébként jó állapotban.