2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Dr. Karácsonyi János: Szent István király élete. Bp, 1904, Szent István-Társulat. Átkötött kopottas félvászon kötés, kissé vetemedett borítóval, volt könyvtári példány, szövegközti képekkel illusztrálva, márványozott lapélekkel.